جک پارکینگی بی اف تی BFT هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

جک پارکینگی بی اف تی BFT

جک پارکینگی بی اف تی BFT

جک درب پارکینگ بی اف تی در گروه بهترین جک های ایتالیایی قرار دارد، کیفیت بالای طراحی و ساخت آن این جک را به یکی از بهترین محصولات برای انتخاب تبدیل کرده است. علاوه بر جک درب اتوماتیک، راهبند بی اف تی هم یکی از بی نظیر ترین محصولات در حوزه خود به شمار می رود. خرید جک پارکینگی بی اف تی ایتالیا که دارای گارانتی 2 ساله می باشد، به واسطه طراحی عالی و کیفیت بالا در ساخت بدنه و جزییات، یکی از بهترین گزینه ها می باشد. شما می توانید از میان انواع گوناگون جک بی اف تی مناسب ترین گزینه با شرایط ساختمان خود را انتخاب کنید. در ادامه هر دو نوع جک پارکینگی BFT را معرفی می کنیم:

جک بازویی یا لولایی بی اف تی BFT

جک های لولایی یک بازوی مکانیکی هستند که در کنار درب نصب می شوند، با دریافت فرمان حرکت این بازو باعث حرکت درب و باز یا بسته شدن آن می شود. جک بازویی بی اف تی ایتالیا برای ورودی هایی با عرض 1-4 متر و یا بیش از 7 متر مناسب هستند. با استفاده از آن ها شما قادر به جابجایی درب هایی تا وزن حداکثر 800 کیلوگرم برای هر لنگه هستید. اما به خاطر داشته باشید که درب لولایی را برای پارکینگ هایی استفاده کنید که فضای کافی برای باز شدن درب و حرکت خودرو ها وجود داشته باشد، در غیر این صورت باید از جک پارکینگ کشویی بی اف تی استفاده کنید.

موتور جک ریلی پارکینگی بی اف تی

جک پارکینگ کشویی BFT همانطور که در بالا اشاره کردیم، برای شرایطی پیشنهاد می شود که شرایط حرکت کامل درب لولایی وجود ندارد. باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که حرکت جک ریلی به طور جانبی و درست در کنار دیوار است، بنابراین باید برای حرکت آن شرایط مناسبی را در سمت راست یا چپ دیوار نظر بگیرید. همانطور که مشخص است اصولا این موتور ها برای درب های تک لنگه استفاده می شود، بنابراین باید از قدرت بیشتری برای حرکت وزن سنگین درب برخوردار باشند، مثلا شما می توانید از موتور سه فاز BFT SP3500 برای درب هایی که وزن آن ها تا 3500 کیلوگرم باشد استفاده کنید.