جک درب پارکینگی فک Faac هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

جک درب پارکینگی فک Faac

جک درب پارکینگی فک Faac

جک درب پارکینگی فک ایتالیا یکی از معتبر ترین و بهترین درب اتوماتیک پارکینگی به شمار می رود. شرکت فک که محصولات خود را به کشور های مختلفی از جمله ایران صادر می کند، محصولاتی با دوام و کیفیت بالا تولید می کند. از خصوصیات اصلی آن می توان به قابلیت کار در دمای 20- تا 55+ درجه سانتی گراد اشاره کرد به علاوه اینکه حرکات نرم و بی صدای آن در کنار گارانتی دو ساله از دیگر ویژگی های آن است. تخصص اصلی شرکت فک تولید جک پارکینگی الکترو هیدرولیک است که قدرت بالای آن ها برای درب های صنعتی و سنگین مناسب است. اما در کنار آن ها می توانید از انواع جک پارکینگی الکترومکانیک برای درب هایی با میزان تردد کمتر و وزن سبک تر استفاده کنید.

طبیعتاً خرید جک درب پارکینگی مناسب با شرایط و نیاز شما انجام خواهد شد. برای این کار باید به اندازه و جنس درب (که تعیین کننده وزن درب هستند) توجه کنید، در کنار آن فضایی که برای حرکت درب و ورود و خروج خودرو ها  مورد نیاز است هم یکی دیگر از موارد مهم می باشد. همچنین برای حرکت بهتر درب بهتر است به میزان تردد مورد نیاز روزانه نیز توجه داشته باشید. به لحاظ قدرت حرکت، جک فک ایتالیا به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

  • جک پارکینگی الکترومکانیک فک
  • جک پارکینگی الکترو هیدرولیک فک

در ادامه انواع این جک ها را بررسی می کنیم:

خصوصیات انواع جک درب پارکینگی فک Faac

جک درب پارکینگ الکترومکانیک فک برای ساختمان هایی با تعداد واحد کم و میزان تردد نسبتا پایین مناسب هستند. این نوع از موتور ها را می توانید برای درب هایی با وزن سبک و ابعاد کوچک استفاده کنید. در میان انواع جک های پارکینگی، ویژه ترین جک های ساخت فک از همین گروه هستند، مثلا برای مصارف مسکونی یا چنین موقعیت هایی. اما اگر تصمیم دارید درب یک ساختمان بزرگتر مانند یک گاراژ یا کارخانه را اتوماتیک کنید، باید از جک هیدرولیکی فک استفاده کنید، چرا که این نوع از جک ها با قدرت بسیار بیشتر، اساسا برای تردد بالا و برای درب های پارکینگی با وزن بیشتر استفاده می شوند. از آنجا که در ساخت این نوع درب ها و حرکت شفت آن ها از فشار روغن استفاده شده است، استفاده متعدد از آن ها برای مصارف صنعتی و درب های سنگین مناسب است. معروف ترین مدل ها می توان به جک فک مدل 412 و درب اتوماتیک پارکینگی فک مدل 402 اشاره کرد.