جک درب پارکینگی پروتکو Proteco هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

جک درب پارکینگی پروتکو Proteco

جک درب پارکینگی پروتکو Proteco

جک درب پارکینگی پروتکو در دسته بهترین جک پارکینگی ایتالیایی به شمار می رود. این کمپانی که در حدود 40 سال است که انواع تردد اتوماتیک مانند جک درب برقی، کرکره برقی و راهبند را در خط تولید کامل خود دارد، در ابتدا محصولاتی با کاربری مسکونی تولید می کرد و پس از آن کم کم به سمت طراحی و تولید درب اتوماتیک صنعتی هم پیش رفت. این مجموعه ایتالیایی با تجربه بالای خود، مواد اولیه با کیفیت را با تکنولوژی روز دنیا در هم آمیخته است و امروزه تبدیل به یکی از بهترین مارک های جک برقی شده است که محصولات خود را به بیش از 60 کشور جهان صادر می کند.

خصوصیات جک درب پارکینگی پروتکو

یکی از بهترین انواع جک درب اتوماتیک که جایگاه خوبی در بین کاربران ایرانی پیدا کرده است، جک پروتکو است که کارکرد مطمئن جک آن برای به حرکت در آوردن درب، در کنار کیفیت بالای قطعات و خدمات پس از فروش، محصولی محبوب تحویل بازار فروش داده است. در هنگام خرید جک درب پارکینگی پروتکو باید نوع ریلی یا بازویی آن را مشخص کنید.
جک درب ریلی پروتکو مانند مدل PROTECO MOVER برای ورودی هایی با محدودیت فضای مستقیم برای حرکت رو به جلوی درب مناسب هستند. برای استفاده از این نوع درب باید فضای کافی در کنار دیوار وجود داشته باشد تا درب پس از باز شدن کامل در کنار آن قرار بگیرد. از آنجا که این نوع درب ها برای یک لنگه درب استفاده می شوند باید قدرت کافی برای به حرکت در آوردن همان یک لنگه را داشته باشند؛ شما می توانید از Moover8 یا Moover15 برای حرکت درب هایی با وزن 800 و 1500 کیلوگرم استفاده کنید.
همچنین در صورتی که ساختمان شما از فضای کافی برای حرکت درب لولایی برخوردار است، می توانید از جک Leader4 یا Leader5 استفاده کنید و درب هایی با وزن 250 تا 350 کیلوگرم را به حرکت در آورید. اگر پارکینگ ساختمان شما اجازه باز شدن دو درب را می دهد، می توانید از جک پارکینگ دو لنگه پروتکو استفاده کنید، اما اگر شرایط حرکت درب و باز شدن آن فقط به یک سمت باشد، باید از جک درب پارکینگی تک لنگه پروتکو استفاده کنید. گارانتی 2.5 ساله پروتکو در کنار خصوصیات و ویژگی های با کیفیت آن، این جک ایتالیایی را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب کرده است.