جک درب پارکینگی سیماران هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

جک درب پارکینگی سیماران

جک درب پارکینگی سیماران

جک درب پارکینگی فراز سیماران یکی دیگر از محصولات تولیدی این شرکت است که با قدرت های گوناگونی موجود می باشد. پیشتر با انواع آیفون تصویری سیماران آشنا شدیم و دیدیم که تجربه موفق در زمینه آیفون تصویری، این شرکت را برای ساخت جک نیز بستر مناسبی را فراهم کرده است. جک فراز سیماران یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود و می توانید یا پرداخت هزینه ای نسبتا پایین از یک جک برقی با کیفیت مناسب برخوردار شوید.

خصوصیات جک پارکینگی سیماران

در حال حاضر تمامی انواع جک سیماران با نام فراز به فروش می رسند. اگر به دنبال بهترین مارک جک پارکینگی ایرانی می گردید، سیماران می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. کیفیت طراحی و ساخت این محصول در برابر اینکه قیمت جک فراز سیماران یک قیمت متوسط به شمار می رود، یکی از بهترین کیفیت ها است، چرا که تمامی خواسته های شما از یک جک درب اتوماتیک را برآورده می کند. جک فراز سیماران مانند اکثر برند های تولید کننده جک برقی در دو دسته کلی تولید میشود که یکی درب لولایی و دیگری درب ریلی سیماران است. همانطور که می دانید جک بازویی فراز سیماران برای اماکنی که دارای فضای کافی برای حرکت رو به جلوی درب هستند قابل استفاده است. اگر پارکینگ شما فضای کافی برای باز شدن درب و حرکت خودرو دارد، می توانید جک تک یا جک دو لنگه فراز را استفاده کنید. اما اگر برای این کار فضای کافی در اختیار ندارید، می توانید جک ریلی فراز را به کار ببرید، یک موتور ریلی در کنار درب نصب می شود و درب بر روی ریل آن حرکت می کند. اما به خاطر داشته باشید که درب باید فضای کافی برای حرکت در کنار دیوار را داشته باشد.

درب اتوماتیک تک و دو لنگه سیماران با دو ولتاژ 220 و 24 ولت موجود هستند، همانطور که می دانید می توانید با استفاده از جک 24 ولت و پشتیبانی از برق اضطراری، در هنگام قطع شدن برق نیز از جک خود استفاده کنید. با خرید جک فراز سیماران دیگر نیازی به قفل برقی نخواهید داشت، اما می توانید برای اطمینان بیشتر از آسیب به جک بر اثر فشار و زور یا وزن شدید باد، از یک قفل برقی هم استفاده کنید. تمامی جک های سیماران از گارانتی 30 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله این شرکت برخوردارند.