جک پارکینگی وی تو V2 هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

جک پارکینگی وی تو V2

جک پارکینگی وی تو V2

جک درب پارکینگی وی تو یکی از محبوب ترین انواع جک درب اتوماتیک ایتالیایی است که با کیفیت فوق العاده و ساخت بی نظیر خود یکی از پرفروش ترین انواع جک برقی به شمار می رود. کمپانی تولید کنده جک وی تو که از سال 1980 فعالیت خود را آغاز کرد، با ایجاد فرم جدید و مدرنی در ساختمان خود در سال 2005 میلادی، انواع جدید از جک های پارکینگی خود را با ویژگی های مختلف و بر اساس نیاز مصرف کنندگان طراحی و روانه بازار کرده است.

آغاز کار وی تو در ایران با جک درب پارکینگی کالیپسو 400 بود که به واسطه کارکرد عالی خود توانست نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. بعد از آن به ترتیب مدل های گلد و کالیپسو 500 را ساخت تا نیاز بخش بیشتری از کاربران را پوشش دهد. علاوه بر جک درب اتوماتیک وی تو انواع موتور کرکره و جک های زیر سطحی و لولایی را نیز تولید می کند. اما باید بدانیم که رقابتی بودن قیمت جک وی تو آن را گاهی نزدیک به انواع درب پارکینگی ایرانی می کند.

جک درب پارکینگی لولایی وی تو V2

انواع جک لولایی وی تو مانند کالیپسو وی تو برای درب های ورودی با قابلیت باز شدن رو به جلوی درب مورد استفاده می گیرد. برای استفاده از این نوع جک باید به تک یا دو لنگه بودن آن توجه کنید، چرا که برخی از ورودی ها قابلیت استفاده از دو لنگه درب را ندارند و رفت و آمد فقط با باز بودن یک لنگه درب ممکن است. از طرفی به خاطر بزرگ بودن بعضی از ورودی ها و به طبع آن بزرگ و سنگین تر بودن درب ورودی، نمی توان تمام وزن درب را به روی یک جک انداخت و می بایستی حتما از جک پارکینگی دو لنگه وی تو استفاده کرد. اما اگر فضای کافی برای این حرکت ویژه درب در اختیار ندارید، می توانید از موتور درب ریلی استفاده کنید.

جک پارکینگی کشویی وی تو V2

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم برای ورودی هایی که امکان باز شدن لولایی درب وجود ندارد، باید از جک درب پارکینگی ریلی یا کشویی استفاده کنید. برای استفاده از این نوع جک باید یک موتور در یک سمت ورودی شما نصب شود، ریلی که به روی زمین نصب می شود، مسیر حرکت درب خواهد بود، با دریافت فرمان حرکت، درب به سمت راست یا چپ باز می شود؛ اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که این درب باید کاملا در کنار دیوار قرار بگیرد، پس نیاز دارید که یک قسمت کامل برای آن در اختیار داشته باشید.