پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران نمایش بزرگتر

پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران

محصول جدید

پنل کدینگ و کارتخوان - قابلیت کد دهی به هر واحد بطور دلخواه - استفاده از مانیتورهای متداول سیاه و سفید و رنگی 4 سیم

جزییات بیشتر

1,668,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات

نام محصول VFHC/D100
شرکت تولید کنندهسیماران
نوع محصولپنل تصویری کدینگ و کارتخوان
کشور سازندهایران
گارانتی2.5 سال

اطلاعات بیشتر

پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران

شرکت سیماران در طراحی و تولید آیفون تصویری و پنل تصویری دست رقیبان خود را از پشت بسته است به طوری که با ارائه ی محصولات جدید، با فناوری های نوین، تمامی نیاز های کاربران را بر اورده می کند. سیماران ،پنل تصویری کدینگ را با دو نام پنل کدینگ فروز و پنل کدینگ فراز ارائه داده است که ان دو محصول علاوه بر ویژگی های مثبتی که داشتند ، نقاط ضعفی را نیز شامل می شدند. همچنین یک نمونه پنل کارتخوان خود را با نام پنل کارت خوان فوژان به بازار عرضه کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت. شرکت سیماران پنل تصویری که  هم قابلیت کد دهی داشته باشد و هم کارتخوان باشد را با محصول پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران را به بازار عرضه کرد و موجب رضایت مشتری های سیماران شد.

مشخصات پنل تصویری کدینگ و کارتخوان سیماران مدل VFHC/D100

این پنل به طول تقریبا 35 سانتی متر در عرض 14 سانتی متر طراحی و تولید شده است. قسمت بالایی پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 دوربین و دورتا دور آن میکروفون و بلند گو ها به زیبایی طراحی شده اند و همگی اینها در یک قاب دایره ای تعبیه شده که به جذابیت پنل تصویری می افزاید. کمی پایین تر را که نگاه کنیم صفحه نمایش کوچک سیاه و سفیدی وجود دارد که کد های زده شده توسط کاربر در ان نمایش پیدا می کند. دکمه های شاسی دار نیز که حاوی اعداد و ارقام هستند در قسمت پایینی این صفحه نمایش قرار گرفته اند و شما می توانید با استفاده از آنها به واحد ها کد اختصاص دهید. و اما از بخش کدینگ که بگذریم به قسمت کارتخوانِ پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران می رسیم که بخش جذاب و پیشرفته ی این پنل است. توسط این بخش می توانید با استفاده از یک کارت مخصوص سیماران و سیستم هوشمند کارتخوان پنل VFHC/D100 درب خانه را باز کنید. شرکت سیماران به تمامی واحد هایی که خواسته باشند یک کارت مخصوص می دهد و این کارت ها می توانند به عنوان کلید درب خانه استفاده شوند. با این حال در ساختمان شما امنیت کافی بر قرار خواهد شد.

اگر مایل به خرید پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران هستید می توانید از مشخصات خلاصه شده ی زیر استفاده کنید تا اطلاعاتتان راجع به این پنل تکمیل شود . این مشخصات شامل :

  •          مرکز کارتخوان با قابلیت تعریف 2000 کارت و حذف تکی آنها
  •          قابلیت کد دهی به هر واحد بطور دلخواه
  •          استفاده از مانیتورهای متداول سیاه و سفید و رنگی 4 سیم
  •          قابلیت باز کردن درب از طریق پنل با استفاده از رمز اختصاصی که کاربر تعیین می کند
  •          قابلیت فراخوانی واحدها با صفحه کلید از طریق پنل کدینگ و قابلیت نمایش کدها بر روی پنل

اگر همچنان تمایل به خرید پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 را دارید می توانید به سایت آیفونما با ادرس www.videodoorphone.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت پنل تصویری کدینگ و کارتخوان  VFHC/D100 با واحد فروش و پشتیبانی سایت آیفونما تماس حاصل فرمائید.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران

پنل کدینگ و کارتخوان VFHC/D100 سیماران

پنل کدینگ و کارتخوان - قابلیت کد دهی به هر واحد بطور دلخواه - استفاده از مانیتورهای متداول سیاه و سفید و رنگی 4 سیم

Related Products