کاهش قیمت! چشمی دیجیتال TVA-350C تابا نمایش بزرگتر

چشمی دیجیتال TVA-350C تابا

محصول جدید

چشمی دیجیتال - نیم لوکس نور مورد نیاز - زاویه 130 درجه

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

چشمی دیجیتال TVA-350C تابا

بر روی درب اکثر ساختمان های امروزی یک چشمی شیشه ای تعبیه شده است که از طریق آن می توان پشت درب را مشاهده کرد. اما این نوع چشمی ها نمی توانند تمام فضای پشت درب را به خوبی پوشش دهند و از آنجاییکه که این موضوع اهمیت فراوانی در امنیت ساختمان دارد، با پیشرفت تکنولوژی، چشمی های دیجیتال به بازار آمدند تا کاربر بتواند به خوبی و با وضوح کامل به مشاهده ی فضای پشت درب بپردازد. چشمی دیجیتال TVA-350C تابا نیز یکی از این دستگاه هاست که تصویری رنگی و واضح را به کاربر ارائه می دهد.

چشمی دیجیتال TVA-350C تابااز صفحه نمایشی نسبتا بزرگ از نوع LCD-TFT ساخته شده است که وضوح تصویر خوبی دارد. این صفحه نمایش در قاب مشکلی رنگی تعبیه شده است که سایز صفحه نمایش را بزرگتر نمایش می دهد. گوشه ی سمت چپ و در قسمت پایینی صفحه نمایش، یک کلید نسبتا بزرگ دیده می شود که با فشردن آن می توان فضای پشت درب را مشاهده کرد. این کلید همان کلید نمایشگر است که در آیفون های تصویری کلید دار نیز وجود دارد.

چشمی دیجیتال TVA-350C تابا زاویه ی دید 130 درجه را تحت پوشش قرار می دهد که با قرار دادن چشمی آن در مرکز درب، می تواند فضای پشت درب را به طور کامل در نمایشگر خود به نمایش بگذارد. حداقل میزان نور در محیطی که این چشمی دیجیتال در آنجا متصل می شود 0.5 لوکس است.

چشمی دیجتال 305c

محصولات چشمی دیجیتال تابا از 3 سال خدمات پس از فروش شرکت تابا الکترونیک بهره می برند و در صورت بروز هرگونه مشکلی، سرویس دهندگان شرکت تابا الکترونیک در محل حاضر شده و مشکل بوجود آمده را برطرف می نمایند.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

چشمی دیجیتال TVA-350C تابا

چشمی دیجیتال TVA-350C تابا

چشمی دیجیتال - نیم لوکس نور مورد نیاز - زاویه 130 درجه

Related Products