پنل تصویری تکنما چهار، شش و هشت واحدی

محصول جدید

پنل آیفون تصویری تکنما - قابل استفاده برای 4، 6 و یا 8 واحد - با صدا و تصویر بسیار با کیفیت حتی در طبقات بالh

جزییات بیشتر

665,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات

نوع محصولپنل تصویری ساده
کشور سازندهایران
قابلیت باز نمودن درب ریموتیدارد

اطلاعات بیشتر

پنل آیفون تصویری تکنما چهار، شش و هشت واحدی

پنل آیفون تصویری تکنما قابل استفاده برای ساختمان هایی با 4، 6 و یا 8 واحد می باشد. تخصص تکنما در ساخت پنل هایی برای تعداد بالای واحد ها است، اما این شرکت با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان خود، برای ساختمان هایی با تعداد پایین واحد نیز، محصولاتی با همان کیفیت بالا تولید می کند.
از ویژگی های اصلی شرکت تکنما این است که این شرکت می تواند با استفاده از تنها 7 رشته سیم و یک پنل کدینگ بیش از 250 واحد را همزمان صاحب آیفون تصویری کند و به اضافه بین واحد های نیز ارتباط داخلی برقرار نماید.
این پنل آیفون تصویری تکنما که برای چهار، شش و یا هشت واحد استفاده می گردد، دارای دوربین هوشمندی است که از کیفیت رنگ بالایی بهره می برد. همچنین می تواند شدت نور را متناسب با نور محیط تنظیم کند.با استفاده از این پنل آیفون تصویری تکنما می توان بدون استفاده از روشنایی تا فاصله یک متر، دید در شب داشت. دوربین به کار رفته در ساخت این پنل دارای زاویه وسیعی تا 120 درجه است که این زاویه قابل تنظیم می باشد.

پنل تک نما

این پنل تکنما این امکان را فراهم می آورد که تمامی واحد ها حتی واحد های طبقات بالا از صدا و تصویری با کیفیت بسیار بالا بهره مند گردند.
از دیگر مشخصات این آیفون می توان به این نکته اشاره داشت که می توان این پنل را به جک پارکینگی محک متصل نمود. در این حالت می توان به راحتی با فشردن کلیدی به روی مانیتور جک پارکینگ را نیز باز نمود. این ویژگی یکی از ویژگی های جالب و خاص در پنل آیفون تصویری تکنما است که بیشترین میزان سهولت و آسایش را برای کاربران خود فراهم می آورد. به علاوه پنل تکنما امکان برقراری ارتباط واحد ها با یکدیگر را نیز فراهم می آورد.
این پنل تکنما دارای سیستمی است که به صورت خودکار از آن در برابر ولتاژ های غیر مجاز محافظت می کند. همچنین این آیفون می تواند با استفاده از سیستم عیب یاب هوشمند، هر خطا و ایرادی را در هنگام نصب گزارش دهد.
در ساخت این پنل، از آلومینیوم ضد خش، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشید استفاده شده است. ظاهر شیک و زیبای آن نیز امکان خرید پنل تصویری تکنما را افزایش می دهد. پنل تکنما به راحتی قابل نصب می باشد و نصب آن همانند دیگر محصولات تکنما تنها با استفاده از 7 رشته سیم ممکن می باشد.
به طور خلاصه می توان گفت پنل آیفون تصویری تکنما دارای ویژگی های زیر می باشد:

ویژگی های پنل تصویری تکنما

  • قابل استفاده برای 4، 6 و 8 واحد
  • قابلیت برقراری ارتباط داخلی واحد ها
  • قابلیت اتصال به جک پارکینگی
  • نصب آسان

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پنل تصویری تکنما چهار، شش و هشت واحدی

پنل تصویری تکنما چهار، شش و هشت واحدی

پنل آیفون تصویری تکنما - قابل استفاده برای 4، 6 و یا 8 واحد - با صدا و تصویر بسیار با کیفیت حتی در طبقات بالh

Related Products