پنل کدینگ و کارت خوان تکنما

محصول جدید

پنل کدینگ و کارتخوان تکنما - برای استفاده در مجتمع هایی با تعداد واحد بالا - قابلیت استفاده از کارت RFID

جزییات بیشتر

1,400,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات

کشور سازندهایران

اطلاعات بیشتر

پنل کدینگ و کارتخوان تکنما

پنل کدینگ و کارتخوان تکنما برای استفاده در مجتمع هایی با تعداد واحد بسیار بالا طراحی شده اند، جایی که پنل های نامبرینگ نمی توانند پاسخگوی تعداد بالای واحدها در یک ساختمان باشند. استفاده از این پنل ها به این صورت انجام می گیرد که هر واحد صاحب کد و یا شماره ای می باشد. پس از تعریف این کد ها یا شماره ها برای پنل، مراجعه کننده به جای یک کلید مجزا برای هر واحد بر روی پنل، با مجموعه ای از شاسی ها شامل اعداد 0 تا 9 مواجه است. بعد از شماره گیری واحد مورد نظر، زنگ در داخل واحد به صدا در می آید. استفاده از پنل کدینگ و کارتخوان تکنما برای مجتمع هایی با بیش از 250 واحد ممکن می باشد.

آیفون تصویری تکنما

مشخصات و ویژگی های پنل کدینگ و کارتخوان تکنما

دوربین قرار گرفته بر روی این پنل با دارا بودن زاویه دیدی وسیع می تواند تا 120 درجه از اطراف خود را پوشش دهد. در هنگام استفاده از پنل کدینگ و کارتخوان تکنما قابلیت تنظیم این زاویه وجود دارد. این پنل مجهز به سیستم دزدگیر می باشد که در کنار قابلیت اطلاع رسانی به نگهبانی می تواند امنیت بالاتری را برای مجموعه تضمین نماید. نکته دیگر اینکه می توان کلید های خاصی را برای پنل تعریف نمود که با فشردن آن ها به واحد نگهبانی اطلاع رسانی گردد.
پنل کدینگ و کارتخوان تکنما دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیتی بسیار بالاست. می توان شدت نور را با توجه به نور محیط تنظیم نمود. همچنین این امکان وجود دارد که بدون نیاز به روشنایی تا فاصله یک متر از پنل به خوبی تشخیص داده شود. با استفاده از این پنل کدینگ تکنما حتی واحد هایی که در طبقات بالای ساختمان قرار دارند نیز از صدا و تصویر با کیفیت بسیار بالا بهره مند خواهند شد و فاصله زیاد پنل تا واحد نمی تواند در ارسال دقیق و بدون مشکل صدا و تصویر، خللی ایجاد کند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این پنل تکنمامی توان به نصب ساده آن با استفاده از تنها 7 رشته سیم مشترک برای تمامی واحد ها اشاره داشت.
طول این پنل کدینگ و کارتخوان تکنما معادل 35 سانتی متر و عرض آن برابر با 12.5 سانتی متر است. همچنین ضخامت بدنه این پنل 7 سانتی متر می باشد. وزن این پنل نیز 1100 گرم است. جنس بدنه پنل کدینگ و کارتخوان تکنما از آلومینیوم مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید می باشد و کلید های قرار گرفته به روی آن از پلی کربنات +ABS ساخته شده است. می توان هر کدام از این کلید ها را به مدت یک میلیون بار استفاده نمود. همچنین بر روی این پنل و در پشت کلید ها نور پس زمینه سبز رنگی وجود دارد که استفاده از کلید در تاریکی را راحتتر می سازد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر راجع به پنل های تکنما و همچنین دیگر محصولات شرکت تکنما میتوانید به سایت www.videooorphone.ir مراجعه کرده و اگر مایل به خرید پنل کدینگ و کارتخوان تکنما هستید در همان جا خرید خود را نهایی کنید. محصولات تکنما همگی از قیمت مناسبی برخوردارند و با توجه به مدت زمان گارانتی 3 ساله توجه مشتریان زیادی را به  خود جلب کرده است. در صورت نیاز می توانید با بخش فروش آیفونما تماس بگیرید.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پنل کدینگ و کارت خوان تکنما

پنل کدینگ و کارت خوان تکنما

پنل کدینگ و کارتخوان تکنما - برای استفاده در مجتمع هایی با تعداد واحد بالا - قابلیت استفاده از کارت RFID

Related Products